Archiwum

Wołąsewicza

 

www.wolasewicz.com

piotr@wolasewicz.com 

 

znalezione w sieci

 

Na stronie umieszczam informacje jakie można znaleźć w sieci na temat osób noszących nazwisko Wołasiewicz , korzystałem z następujących wyszukiwarek : google.com, alltheweb.com,altavista.com, onet.pl, wp.pl, yandex.ru.,yahoo.com

W spisie nie umieszczałem stron z serwisu wolasewicz. com

 

W związku z możliwością „spadania” stron z serwerów umieszczam pełną treść , która może nas zainteresować

Imię Nazwisko

Treść strony ,adres, wyszukiwarka

Zbigniew

Wołasiewicz

 

Dyplomowany mistrz bioenergoterapii,
zielarz i radiesteta z wieloletnim doświadczeniem
(z uprawnieniami międzynarodowymi)

Zbigniew Wołasiewicz z Choszczna

w Choszcznie, swej rodzinnej miejscowości, pan Zbigniew Wołasiewicz jest znany bardzo dobrze, bo ponad dwadzieścia lat był tam nauczycielem przedmiotów ścisłych w miejscowej szkole zawodowej. lecz znany jest przede wszystkim ze swego daru, jaki posiada - może nieść ludziom pomoc i ulgę w cierpieniu.
"Sam długo nie byłem świadomy daru, jaki posiadam - mówi pan Zbigniew. - Ale kiedyś (ponad 25 lat temu) poważnie zachorowałem, nie mogłem chodzić, miałem nerwicę, znajomi polecili mi kilka osób zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Ja - matematyk, nie bardzo chciałem w to wszystko wierzyć. Ponieważ choroba długo nie dawała za wygraną, udałem się do pewnego księdza-zielarza z izbicy kujawskiej. Gdy wszedłem do jego pokoju, usłyszałem

Tak zostałem asystentem księdza góry, on pokazał mi tajniki zielarstwa i bioenergoterapii, lecz bardzo wiele musiałem nauczyć się zupełnie sam". Ksiądz ten był właściwie zielarzem, który przy pomocy wahadełka dobierał chorym najodpowiedniejsze zestawy. To on odkrył we mnie właściwości, dzięki którym mogę pomagać innym potrzebującym.
Moja metoda polega na tym, że pacjent mówi o swoich dolegliwościach, ja przyjmuję to do wiadomości, ale sprawdzam jeszcze według własnego zasobu wiedzy, zanim postawię własną diagnozę, bądź uzupełnię poprzednio postawioną. Dopiero później staram się uzupełnić brak energii w organizmie osoby poddanej terapii lekarskiej, bo ja jej nie leczę, tylko wspomagam terapię metodami niekonwencjonalnymi.

Pan Zbigniew Wołasiewicz podczas pobytu w Kanadzie udzielał się w Polish Comunity Center w ramach popularnej tam akcji "Polacy Polakom pomagają bezpłatnie"

Kontakt:


tel. (095)765-75-04,
tel. kom. 0604-726-286

http://bioenergoterapeuta.webpark.pl/glowna.html

Anna

Wołasiewicz

Jak było na obozie w Małym Cichym?

Nasz pierwszy obóz odbył się w dniach 29 lipca – 10 sierpnia. Turnus prowadziły socjoterapeutki: Halina Roszkowska i Anna Wołasiewicz, a na obóz pojechały dzieci w wieku od 11 do 14 lat.

 

http://www.ego-psychologia.waw.pl/artykuly/art_oboz1.html

 

Barbara

Wołasiewicz

 

Oświadczenia majątkowe

Oświadczenia majątkowe wójtów, burmistrzów, przewodniczących rad gmin, starostów, prezydentów miast i przewodniczących rad powiatów w kolejności alfabetycznej.

Zgodnie z ustawą oświadczenia majątkowe zastępców osób pełniących funkcje publiczne składane są do Prezydenta, Burmistrza lub Wójta. Radni składają oświadczenia majątkowe do Przewodniczącego Rady.

Wołasiewicz Barbara

Plik pdf  .

Przewodnicząca Rady Gminy Jabłonna.
wielkość pliku: 897857b (stron: 4)
 

Anna

Wołasiewicz

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa

PLAN ZAJĘĆ NA ROK AKADEMICKI 2003/2004

Ochrona Środowiska - II rok - grupa B

mgr A. Wołasiewicz ćw. z informatyki 4

http://www.uksw.edu.pl/wydzialy/wfch/plan/plan_2_semestr_ochrona.html

Anna

Maria

 Wołasiewicz

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

INSTYTUT EKOLOGII I BIOETYKI

MGR ANNA MARIA WOŁASIEWICZ
Doktorant
ur. 21 marca 1976 r. w Choszcznie
e-mail:

STUDIA:
1995-2000 studia na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej UKSW.

MARISTERIUM:
2000 magister filozofii na podstwie pracy: „Maritainowska koncepcja humanizmu integralnego” (promootor: ks. prof. dr hab. Edmund Morawiec).

KIERUNKI BADAŃ:
Edukacja ekologiczna w ujęciu prof. Dantuy Cichy; humanizm inegralny na tle innych humanizmów; personalizm w humaniźmmie i humanizm w personaliźmie; wpływ filozofii Jacques’a Maritaina na werdykt Soboru Watykańskiego II.

WYKAZ PUBLIKACJI:
Wołasiewicz A., 2001, Duchowy charakter człowieka w świetle humanizmu inegralnego Jacques’a Maritaina. w: W. Dyk (red.), Nauka w poszukiwaniu duszy ludzkiej. Szczecin.

Strona główna